Věštba po telefonu

Tarot, kyvadlo, křišťálová koule a horoskopy pohodlně u vás doma

Zkušenosti ostatních


„Dobrý den, chtěla bych poděkovat tomuto webu za to, jak mi pomohl. Vlastně i díky němu máme nyní už tříletého chlapečka, který je krásný, zdravý a plný energie. Už jsem ani nevěřila, že něco jako „výklad karet“ může změnit mou snahu o děťátko, ale opak byl pravdou.


Snažila jsem se s manželem o dítě velice dlouho a už dva roky to nešlo. Když se podařilo jednou otěhotnět, nastal potrat, protože jsem nebyla zdravá, ba naopak, měla jsem silné zdravotní komplikace.


V zoufalosti, smutku i vzteku jsem se i přes manželovu nedůvěru rozhodla zavolat na tuto linku i nechala si udělat věštění budoucnosti. Dostala jsem velice zajímavou radu, která ve mně evokovala nadšení a znovuzrození touhy.


Nevím, zdali pomohla samotná rada či psychická podpora a samotná důvěra, každopádně, podle pokynů jsem nyní nejšťastnější matka na světě a mohu říct, že oprávněně. Máme s manželem své krásné dítě, o které se staráme jako správní rodiče. Musím poděkovat za tuto službu, musím pochválit velice příjemnou ženu na telefonu, musím poděkovat a doporučit tuto telefonickou linku na věštění budoucnosti.


Manžel, já i dítě Vám tímto mnohokrát děkujeme. Všem ostatním přeji jen, aby měli stejné štěstí jako já! Vyzkoušejte to…

– Marta (42 let)